İndirim Sağlayan Kuruluşlar

indirim-saglayan-hastaneler.jpgelektirik-indirim.jpg

Konya Ticaret Odası üyelerine indirim uygulamayı arzulayan kuruluşlar; “İndirim Sağlayan Kuruluşlar” başlığı altında hizmete sunulmuştur.

Odamız üyelerinin Elektirik indiriminden yararlanabilmeleri için "Oda Sicil Kayıt Süreti" belgesini, diğer indirimlerden faydalanabilmeleri için "Oda Üye Kimlik Kartları" nı ibraz etmeleri, Konaklama kategorisinde yer alan kuruluşlara önceden yazılı rezervasyon yaptırılmaları gerekmektedir.

İndirim sağlayan kuruluşlara ilişkin herhangi bir sorun yaşanması halinde Odamız Oda Sicil Müdürlüğü (0332 221 52 61) ile temasa geçilmesi gerekmektedir.


"İndirim Sağlayan Kuruluşlar" modülünde yer almak isteyen firmalar aşağıda linki verilmiş olan formu doldurarak katılabilirler.

KTO İndirim Sağlayan Kuruluşlar Katılım ve Güncelleme Formu

İndirim Sağlayan Kuruluşlar Firma Kaydı
Firmalar
PEREN EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş

Peren Eğitim Kurumları Tic. A.Ş eğitim hizmetlerinde Konya Ticaret Odası çalışanları ve üyelerine yaptıracakları yeni kayıtlarda geçerli olmak üzere güncel kayıt ücretleri üzerinden 10% Oranında indirimden yararlandırmayı beyan ve taahhüt eder.

Üyelerinin ve çalışanlarının çocukları, KURUM’da dönemsel uygulanan indirimlerin (Kurumsal anlaşmalar, erken kayıt indirimi, indirim sınavı, vb.) sadece kendi tercih edeceği birinden yararlanabilir.

Belirtilen indirim oranları kapsamına kıyafet, gezi ücretleri, servis, yemek ve kitap ücretleri dahil değildir. 

Yetkili Kişi
Ebru Koşan Okumuş
Yetkili Kişi - Ünvanı
Veli İlişkileri Müdürü
Yetkili Kişi - Telefon Numarası
05345946749
Adres
Ayanbey Mah. Eski Meram Cad. No:211 Peren Fe ve Anadolu Lisesi Meram/Konya
Şehir
Konya / Meram
Telefon Numarası
05345946749 / 05319368588
GSM Numarası
05073375762