KTO 10 Bin Türk Bayrağı Dağıttı


09 Eylül 2015

Konya Ticaret Odası’nca 10 bin Türk Bayrağı dağıtıldı. Tüm Konya’da ev ve işyerlerinde bayrak olması amacıyla Konya Ticaret Odası önünde kurulan stantta Türk Bayrağı dağıtımına vatandaşlar büyük bir ilgi gösterdi.

bayrak1-001.jpg

Teröre karşı birlik içinde tepki gösterilmesi adına tüm Konya’nın ay yıldızlı al bayrağımızla donatılması etkinlikleri devam ediyor. Konya’da tüm kurumların desteğiyle ev ve işyerlerine bayrak asılması kampanyaları çerçevesinde Konya Ticaret Odası tarafından vatandaşlara 10 bin bayrak dağıtıldı. Bayrak dağıtımı Konya Ticaret Odası önünde kurulan stantta gerçekleştirildi. KTO Başkanı Selçuk Öztürk’ün de katıldığı Türk Bayrağı dağıtımına vatandaşlar büyük bir ilgi gösterdi.

bayrak2-001.JPG

Başkan Öztürk, “Son iki aydır artan terör olayları neticesinde şehit düşen asker ve polislerimizin acısını tüm millet olarak çok derinden yaşamaktayız. Tüm acımıza rağmen halkımızın vakarı ile birlik ve beraberliğe daha fazla önem vermesi gerektiği bir dönem yaşamaktayız. Vatandaşlarımızın ev ve işyerlerine şanlı bayrağımızı asarak, yaşanan terör olaylarına karşı her zamankinden daha da çok birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu, milli bir ruh içinde göstermek amacıyla tüm Konya’nın bayraklarla donatılmasını istiyoruz. Oda olarak katkımızın olması için 10 bin bayrak dağıttık. Ayrıca terör saldırılarına tepkimizi gür bir sesle dile getirmek için, tüm üyelerimizi de ev ve işyerlerine yaşanan terör olaylarına karşı birlik ve beraberliğimizin en kutsal sembolü olan al bayrağımızı asmaya davet ediyoruz. Bu vesile ile bir kez daha hain saldırılarda şehit düşen asker ve polislerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı ve sabır, saldırıda yaralanan kahramanlarımıza acil şifalar diliyor, yaşanan bu acıların son bulmasını niyaz ediyorum” dedi.

bayrak3-001.JPG

bayrak4.JPG