Genç Mehir Toplantısı


11 Mart 2013

Sayı    : 2013/019                                                                                     
Konu : Genç Mehir Toplantısı                                                              

BASIN BÜLTENİ

KTO Başkanı Selçuk Öztürk, Genç Mehir Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfı Başkanı Mustafa Özdemir ve Genç Mehir Derneği Başkanı Cengiz Çivi’nin de katıldığı toplantıda Başkan Öztürk gençlerle tecrübe paylaşımında bulundu.

Türkiye’nin gelecek hedeflerine gençlerle ulaşacağını söyleyen Öztürk “Konya’nın yurt içinde ve yurt dışında tanıtımını sağlayan Mehir Vakfı şehrimizin bir markası olarak dünya çapında çok büyük hayır hizmetleri gerçekleştirmektedir. Mehir Vakfımızın öncülüğünde kurulan Genç Mehir Derneği’nin de Konya için büyük hizmetler gerçekleştireceklerine inanıyoruz. Oda olarak gençlerin sivil toplum kuruluşlarında bir araya gelerek şehrimizde verecekleri hizmetlerde her zaman destekçi olduk. Sivil toplum kuruluşlarının gençlik yapılanmaları, gençlerin şehir ve ülke geleceği adına söz sahibi olmalarında büyük katkı sağlamaktadır. Ülke olarak gelecek hedeflerimize bugünün gençleriyle birlikte ulaşacağız. Bugünün gençleri 2023’te önemli yerlerde olacaklar ve 2071 hedefi için çalışmaya başlayacaklar” dedi.

Mehir Vakfı Başkanı Mustafa Özdemir de, Mehir Vakfı’nın kurulduğu günden bu yana gençler için çalıştıklarını Genç Mehir Derneği sayesinde gençlere yönelik hizmetlerin daha da artacağını söyledi.

Genç Mehir Derneği Başkanı Cengiz Çivi de derneğin amaçları ve hedefleri hakkında bilgi verdi.


kto---mehir-toplanti-(1).jpg

kto---mehir-toplanti-(2).jpg