TOBB Türkiye Ticaret Merkezi Şikago Tanıtım Toplantısı


07 Kasım 2023

Konya Ticaret Odası olarak üyelerimizin ihracatını arttırmak en büyük hedeflerimiz arasında olup firmalarımızı bu konuda teşvik edici ve yol gösterici birçok toplantı ve organizasyonlar yapmaktayız. Yapılan toplantı ve organizasyonlar üyelerimize yeni fırsatlar yakalamalarına ve yani pazarlara açılmalarına imkân sağlamaktadır. TOBB Türkiye Ticaret Merkezi Şikago Genel Müdürü Sayın Noyan CİRİTOĞLU’nun katılımıyla yapacağımız tanıtım toplantısı da bunlardan biridir.

TOBB TTM Şikago, şirketlere ABD'de özel olarak seçilmiş pazar segmentlerinde katma değerli hizmetler sunan ve sistemin tüm bileşenlerinin tek çatı altında toplandığı bir platform özelliği taşımaktadır. Profesyonel ekibiyle piyasadaki rakiplerine göre birçok konuda daha teknik, belirgin avantaj ve iyileştirmeler içeren olanakları bir arada sunmaktadır.

Bu münasebetle ABD’de pazarına açılmayı veya mevcut Pazar paylarını artırmayı düşünen üyelerimizin satış, pazarlama, dağıtım ve satış sonrası destek alanında hizmet alabilecekleri merkezin tanıtım toplantısına katılmaları faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Katılımlarınızı bekler saygılar sunarız.

 

Tarih   : 15 Kasım 2023 Çarşamba

Saat    : 14:00

Yer      : Ticaret Odası Meclis Salonu


Başvuru İçin Tıklayınız