TIMTOS Uluslararası Takım Tezgahı Fuarı Taipei /TAYVAN


25 Ocak 2023

Sayın Üyemiz,

Tayvan / Taipei’de düzenlenen TIMTOS Uluslararası Takım Tezgahları Fuarı iş gezisi vesilesiyle Konya’nın iş dünyasına aktif katılımını sağlamak, sektörle ilgili en son gelişmeleri takip etmek amacıyla Odamız tarafından 06-11 Mart 2023 tarihleri arasında Tayvan’a fuar ziyaret gezisi düzenlenecektir.           

Fuarda Sektör olarak; Metal Kesme Tezgahları, Takım Tezgahı Parçaları, Kesici Aletler, Alet Sistemi ve Aksesuarlar, Lazer Delme Makineleri, Metal Şekillendirme Makineleri, Döküm ve Dövme Ekipmanları, Boru ve Tel İşleme, Kaynak, Vibrasyonlu Taşlama, Yüzey İşlem Ekipmanları, Kontrol Sistemleri ve Endüstriyel Robotlar, muayene, Ölçüm Cihazı ve Yazılım, Gelişmiş Metal İşleme Teknolojisi, Katmanlı üretim vb. yer almaktadır.

Fuar gezi desteksiz olup ücreti yaklaşık 2.950.-USD’dır. Söz konusu fuar ziyaretine katılmak isteyen üyelerimiz müracaatlarını en geç 03 Şubat 2023 Cuma günü saat 17.00’a kadar aşağıda bulunan başvuru linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Odamız ve siz değerli üyelerimiz için son derece yararlı olacağını ümit ettiğimiz bu programa katılmanızı bekler, saygılar sunarız.

Başvuru için tıklayınız. https://forms.gle/cjKEFWvtWv15Gzgr5

Ayrıntılı bilgi için: 221 52 37– Tuğçe Merve BARİP 

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

 

DÂHİL HİZMETLER

- Ulaşım gidiş dönüş THY uçak bileti.

- Konaklama 4* oda + kahvaltı.

- Otel - Havalimanı ve Fuar alanı transferleri

 

DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Yurtdışı çıkış fonu

- Öğle ve Akşam yemekleri

- Ekstra Turlar

- Fuar giriş bileti.

- Vize ücreti ( 24 USD )