ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyon Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi


03 Ağustos 2022

Sayın Üyemiz;

KTO Karatay Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkezi (KARSEM) tarafından ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyon Kalite Yönetim Sistemi eğitimi düzenlenecektir. Program ile ilgili detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.
Bilgilerinize sunulur.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI 


TS EN ISO 17025 belgesi standardı genel olarak; Laboratuvar Kalite Yönetim Sistemi + Laboratuvar Teknik Şartları kapsayan bir standarttır.

Yönetim sistemlerinin kullanımındaki gelişmeler büyük kuruluşların parçasını oluşturan veya başka hizmetlerde sunan laboratuvarların genel olarak hem ISO 9001 belgesine hem de bu ISO 17025 belgesi standardına uygun olduğu bilinen bir kalite yönetim sistemine göre çalışmalarının sağlanmasına olan ihtiyacı artırmıştır. Bu nedenle, laboratuvarın yönetim sistemi kapsamına giren deney ve kalibrasyon hizmetlerinin kapsamıyla ilgili ISO 9001 belgesinin bütün şartlarının birleştirilmesine özen gösterilmiştir. KARSEM tarafından düzenlenecek olan bu eğitimde TURKAK Baş Denetçisi ve Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. M. Faik SEVİMLİ tarafından bir laboratuvarın akredite edilmesi süreci ile ilgili tüm konular çok detaylı bir şekilde ele alınacaktır.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız. 

İletişim:
03322217254 KARSEM Ofisleri
05366617254 Whatsapp Danışma Hattı
bilgi@karsem.comtr
www.karsem.com.tr
KTO KARATAY Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Alâeddin Kap Cad. No. 130 Karatay/Konya