INTERPACK DUSSELDORF Uluslararası Ambalaj Fuarı


21 Mart 2023

Sayın Üyemiz,

Dusseldorf’da düzenlenecek olan Interpack Dusseldorf “Uluslararası Ambalaj Fuarı” iş gezisi vesilesiyle Konya’nın iş dünyasına aktif katılımını sağlamak, sektörle ilgili en son teknolojik gelişmeleri takip etmek amacıyla Odamız tarafından 07-10 Mayıs 2023 tarihleri arasında Dusseldorf’a fuar ziyaret gezisi düzenlenecektir.

Fuarda Sektör olarak; Ambalaj teknolojileri, yiyecek, içecekler, ilaçlar, kozmetik ürünleri, gıda dışı ürünler, sanayi ürünleri ambalajları, hizmet teklifleri, paketleme makineleri, Paketleme cihazları vb. yer almaktadır.

Fuar gezi ücreti kişi başı yaklaşık 1.250 Euro’ dur. Yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde KOSGEB yurt dışı iş gezisinin destek kapsamına alınabilmesi ve katılımcı işletmelere destek ödemesi yapılabilmesi için sektör farkı gözetilmeksizin en az 10 (on) işletmenin programa katılımının gerekmektedir.

Söz konusu fuar ziyaretine katılmak isteyen üyelerimiz müracaatlarını en geç 28 Mart 2023 Salı   günü saat 17.00’a kadar aşağıda bulunan başvuru linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.  

Odamız ve siz değerli üyelerimiz için son derece yararlı olacağını ümit ettiğimiz bu programa katılmanızı bekler, saygılar sunarız.

Başvuru için tıklayınız. https://forms.gle/rvq3faqeyg6Rr9PR7

Ayrıntılı bilgi için: 221 52 38 – m.kirac@kto.org.tr

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

 

 FİYATA DAHİL HİZMETLER

 - Ulaşım - Dusseldorf gidiş dönüş uçak bileti.

 - Konaklama (double ) oda + kahvaltı.

 - Otel - Havalimanı ve Fuar alanı transferleri

 - Rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 - Yurtdışı çıkış fonu

 - Öğle ve Akşam yemekleri

 - Şahsi Harcamalar

 - Extra turlar geziler

 - Fuar giriş bileti

 - Vize ücreti (225 Euro)