Konya10 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI ETKİNLİK PROGRAMI

YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI ETKİNLİK PROGRAMI15 Ekim 2019 Salı 10:31

YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI ETKİNLİK PROGRAMI

Sayın Üyemiz;

Coğrafi İşaretli ürünlerin de yer aldığı YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı, üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri, gıda ürünleri, el sanatları ve sanayi ürünlerinin hem ulusal hem de uluslararası ölçekte tanıtımını yapan bir organizasyondur. Yöresel ürünlerde markalaşmanın sağlanması, ticarileşme süreçlerinin desteklenmesi, katma değerin artırılarak işletmelerin ekonomik kapasitelerinin genişletilmesini hedefleyen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarının onuncusu Antalya Ticaret Borsası ev sahipliğinde 23-27 Ekim tarihlerinde Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir.

Bu fuar kapsamında gerçekleştirilecek panel ve etkinliklerin programı ekte yr almaktadır. Program içerisinde bulunan ikili iş görüşme (B2B eşleştirme) programına katılmak isteyen üyeler/katılımcılar/ziyaretçilerin EK-2’de yer alan başvuru formunu en geç 16 Ekim 2019, saat 15.00’e kadar cetin@antalyaborsa.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Ek1: Fuar Programı

Ek2: Başvuru Formu

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim