Konya22 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

www.listofcompany.com Firma Bilgileri Güncelleme Paneli

11 Haziran 2020 Perşembe 14:53

www.listofcompany.com
 

Firma Bilgileri Güncelleme Paneli

www.listofcompany.com da yer alan firmalarımız Yeni hizmete giren “Firma Paneli” ile artık içeriklerini kendileri yönetebilecek ve istedikleri zaman güncellemeleri gerçekleştirebileceklerdir.

Image
 
Image

Basit ve Kullanışlı Arayüz

Sitede kayıtlı olan mail adreslerine support@listofcompany.com adresinden gelecek olan kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapabileceklerdir. Bilgilerini eksiksiz ve tam olarak dolduran firmalar site içi aramalarda üst sıralarda yer alacaktır. Aynı zamanda bilgileri dolu olan firmalar Google ve Yandex aramalarında daha üst sıralarda görünebilmektedir.

Henüz sitede yer almayan firmalarımızın da kayıtlarını www.listofcompany.com sitesi bulunan “Firmanızı eklemek mi istiyorsunuz?” kısmından bilgilerini girerek kayıtlarını oluşturabilir. Kendilerine gelecek kullanıcı adı ve şifre ile profillerini oluşturup, yayınlayabileceklerdir.

Image
Image

İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

Konya Ticaret Odası olarak yürüttüğümüz www.listofcompany.com projesi 7.000+ firma, 10.000+ ürün, 50’ye yakın sektörle, 8 dilde, Apple Store ve Google Play uygulamalarıyla yayın yapmaya devam etmektedir. Listofcompany.com web sitesi ile Konyalı firmalarımız tek bir platform da yerini almaktadır. Yurtdışından tedarikçi arayan ve alım yapmak isteyen firmalar listofcompany.com sayesinde tek bir tıkla aradığı ürünü, aradığı sektördeki Konyalı firmalarımıza ulaşabilmektedir.

 
221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim