Konya7 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Uluslararası Bangladeş Online Ticaret ve Yatırım Zirvesi Hakkında

Uluslararası Bangladeş Online Ticaret ve Yatırım Zirvesi Hakkında30 Eylül 2021 Perşembe 11:00

“Bangladeş Ticaret ve Yatırım Zirvesi” başlıklı bir haftalık uluslararası sanal zirveyi ortaklaşa düzenleyecektir.

Sayın Üyemiz;

Ticaret Bakanlığı, Bangladeş Halk Cumhuriyeti Hükümeti ve Dakka Ticaret ve Sanayi Odası (DCCI) 26 Ekim 2021'den 1 Kasım 2021'e kadar “Bangladeş Ticaret ve Yatırım Zirvesi” başlıklı bir haftalık uluslararası sanal zirveyi ortaklaşa düzenleyecektir.

Bangladeş Halk Cumhuriyeti Hükümeti'nin Saygıdeğer Başbakanı Ekselansları Şeyh Hasina, zirvenin açılış oturumunu Baş Konuk olarak onurlandıracaktır.

Bu zirve, Bangladeş ile Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya ve Pasifik gibi 5 bölgeyi temsil eden 50 ülkeden tüccarlar ve yatırımcıların -Altyapı (Fiziksel, lojistik ve Enerji) ,IT/ITES ve Fin-tech, Deri ürünleri, İlaç, Otomotiv ve Işık Mühendisliği, Plastik ürünler, Tarım ve gıda işleme, Jüt ve Tekstil, Hızlı Tüketim Ürünleri ve Perakende olmak üzere 9 sektörde  iş fırsatlarını keşfetmek için işbirliğini derinleştirecektir.

Zirvede yaklaşık 160 sanal B2B oturumu yapılması planlanıyor. İlgili işletmeler ve yukarıda belirtilen 9 sektörden şirketler, https://registration.dhakachamber.com/ bağlantısı üzerinden kayıt işlemini tamamlayarak Sanal B2B toplantılarına katılabilir ve Bangladeş ve diğer ülkelerdeki uygun iş eşleşmeleri ile ücretsiz olarak bağlantı kurabilir.

Ekte Bangladeş Ticaret ve Yatırım Zirvesi Konsept notunu bilgilerinize sunarız.

Ek:Bilgi

Saygılarımızla.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim