Konya5 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi Hakkında Duyuru

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi Hakkında Duyuru08 Ağustos 2018 Çarşamba 08:09

Ticaret Sicili Gazetesinin ilk basımından günümüze kadar yayımlanan tüm nüshaları http://www.ticaretsicil.gov.tr İnternet sitesinden 01.08.2018 tarihinden itibaren erişime açılmıştır.

Sayın Üyemiz;

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi 'nin ilk nüshasının TOBB tarafından yayımlandığı 21.02.1957 tarihinden günümüze kadar geçen 61 yıllık yayın hayatı içerisinde, 16 binin üzerinde sayı yayımlarımıştır. Bu sayılar, 5 milyon sayfadan oluşmakta ve 15.5 milyon ilan ihtiva etmektedir.

Ülkemizin ticari gelişimini gösteren bir arşiv niteliğinde olan ve ticaretin güven içerisinde yürütülmesini sağlayan Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi 'nin tüm nüshaları dijital ortama aktarılmıştır. Bu suretle, Gazetenin ilk basımından gününıüze kadar yayımlanan tüm nüshaları http://www.ticaretsicil.gov.tr  İnternet sitesinden 01.08.2018 tarihinden itibaren erişime açılmıştır.

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi ile MERSİS entegrasyonunu sağlayarak ilanların elektronik ortamda Birliğimize intikalini hedefleyen, bu suretle, ilan yayın sürecini kısaltacak, kırtasiye ve postalama giderlerini ve olası hataları ortadan kaldıracak olan dijital dönüşüm projesi çalışmalarına başlanmıştır.

Bilgilerinize sunulur.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim