Konya-7 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

TÜRKİYE-KÜBA TİCARET ve YATIRIM FIRSATLARI

TÜRKİYE-KÜBA TİCARET ve YATIRIM FIRSATLARI01 Haziran 2018 Cuma 16:14

TÜRKİYE-KÜBA TİCARET ve YATIRIM FIRSATLARI

Ekonomi Bakanlığı'nın yazısında Küba Dış Ticaret ve Yatırım Bakan Yardımcısı Ileana Nunez Mordoche'nin beraberindeki iş adamı heyetiyle 4-8 Haziran 2018 tarihlerinde ülkemizi ziyaret edeceği bildirilmektedir.

Kübalı heyetin ülkemize düzenleyeceği ziyaret kapsamında, 7 Haziran 2018, saat 14:00'de maden-metal, inşaat, turizm, tarım sanayi, gıda işleme ve paketleme sektörlerinde iş yapan firmalarımızla, Türkiye Odalar ve Borsaları Birliği Merkez Binasında "Türkiye-Küba Ticaret ve Yatırım Fırsatları” konulu bir toplantı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu toplantıya katılacak olan firmaların, buraya tıklayarak indirecekleri katılım formunu eksiksiz doldurarak en geç 5 Haziran 2018 tarihine kadar seda.gedik@tobb.org.tr e-posta adresine iletmesi gerekmektedir.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim