Konya20 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

TÜRKİYE-AFRİKA EKONOMİ VE İŞ FORUMU

TÜRKİYE-AFRİKA EKONOMİ VE İŞ FORUMU05 Ekim 2020 Pazartesi 12:31

Türkiye - Afrika Ekonomi ve İş Forumu

Sayın Üyemiz;

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle T.C. Ticaret Bakanlığımız ve Afrika Birliği iş birliğinde; Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonunda, 8-9 Ekim 2020 tarihleri arasında Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu sanal platformda gerçekleştirilecektir. 

Pandemi ve pandemi sonrası yeni normalde Afrika'da iş yapma olanaklarını değerlendirmek, yeni pazarlara ve potansiyel alıcılara ulaşmak, yeni ticari ve yatırım ortaklıkları kurmak,  projelere ve finansman araçlarına ulaşmak amacıyla düzenlenen “Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu"na tüm Afrika ülkelerinden bakanlar, özel sektör kuruluş başkanları ve firma temsilcileri, Afrika Birliği ve Afrika Kalkınma Bankası üst düzey yetkilileri, ticaret ve sanayi odaları başkanları iştirak edecektir. 

İlk kez sanal platformda düzenlenecek Forumda, ekonomi gündeminde yer alan konular, tematik paneller, üst düzey konuşmacılar, proje sunumları, canlı iş görüşmeleri ve sanal sergi alanında firma ve ülke masaları yer alacaktır. Bahse konu etkinliğin resmi sitesi olan www.turkeyafricaforum.org adresinde daha ayrıntılı bilgilere ulaşılabilmektedir.

 

 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim