Konya12 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

TOBB - Uluslararası İşbirlikleri

TOBB - Uluslararası İşbirlikleri21 Mart 2012 Çarşamba 10:13

Yeni arayüzde sağ taraftaki bölümde, Türk ihracatçısı ile yabancı ithalatçının buluşma ortamı olan “Uluslararası İşbirlikleri” başlığı bulunmaktadır.

Sayın Üyemiz;

TOBB web sayfaları, camiamızın bilgilere daha hızlı ulaşmasını sağlamak, daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla 2011 yılı başında yenilenmiştir.

Tasarımda yapılan değişiklikler sadece ana sayfa ile sınırlı kalmamış aynı zamanda TOBB'un birimlerine ait sayfalar ve sunulan hizmetlere ait farklı temalardaki web siteleri de oluşturulan yeni tasarıma göre yeniden düzenlenmiştir.

Kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgilere en kısa sürede ulaşabilmeleri için birbirleriyle ilişkili olan bilgiler sınıflandırılarak bir araya toplanmıştır. Yeni arayüzde haberler, duyurular, hizmetler ve birim sayfalarına kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Yeni arayüzde sağ taraftaki bölümde, Türk ihracatçısı ile yabancı ithalatçının buluşma ortamı olan “Uluslararası İşbirlikleri” başlığı bulunmaktadır. Bu başlık altında;

alt başlıkları bulunmaktadır.

Özellikle işbirliği konularındaki uygulamalar ile firmalarımız, dış ticaretle ilgili alım, satım ve işbirliği taleplerini web sitesi üzerinde yayınlayabilmekte ve yabancı firmalardan gelen talepleri inceleyebilmektedirler. Firmalarımız ayrıca, ilgilendikleri ürün grubuyla ilgili bir talebin sisteme girişinin yapılması durumunda otomatik olarak e-posta yoluyla bilgilendirilmektedirler. Söz konusu işbirliği sistemlerinin ayrıntılı tanıtımı yukarıdaki linklerde sunulmaktadır.

Mevcut pazarlarımızın güçlendirilmesi, yeni pazarlara açılım sağlanması ve ülkemizde sürdürülebilir ihracat artışını sağlamak amacıyla, bu uygulamalarımızdan üyelerinizin ve yurtdışındaki muhataplarınızın bilgilendirilmesi önemli katkı sağlayacaktır.

Üyelerimize duyurulur.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim