Konya14 °C
221 52 52

İHALE İLANLARI

Yazı Boyutu :

TMO - Gıda Amaçlı Haşhaş Tohumu Satışı

TMO - Gıda Amaçlı Haşhaş Tohumu Satışı17 Nisan 2018 Salı 11:09

Afyon Alkaloidleri Fabrikası İĢletme Müdürlüğü stoklarında bulunan haşhaş tohumları 26 Mart-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olmak üzere teklif mektubu alma yöntemi ile satışa açılmıştır.

Gıda Amaçlı Haşhaş Tohumu Satışı

Afyon Alkaloidleri Fabrikası İşletme Müdürlüğü stoklarında bulunan haşhaş tohumları 26 Mart - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm kesimlere teklif mektubu alma yöntemiyle aşağıda belirtilen esaslar dâhilinde satışa açılmıştır.
Haşhaş Tohumları:
2016/2017 tarım döneminde sözleşmeli üretimlerden elde edilen ve önceki yıllarda tohumluk amaçlı üretimi gerçekleştirilerek üretilen ancak tohumluk vasfını yitirdiği için dağıtılmayan tohumlardır. Stoklarımızda bulunan 1.696.403 kg beyaz haşhaş tohumu, 993.143 kg mavi haşhaş tohumu, 24.953 kg sarı haşhaş tohumu olmak üzere toplam 2.714.498 kg haşhaş tohumu polipropilen çuvallar hâlinde aşağıda belirtilen esaslar dâhilinde satışa açılmıştır.
Genel Hükümler:
Satış Şartları (Ek-1) ve Teklif Mektubu (Ek-2) Kuruluşun internet sitesinde http://www.tmo.gov.tr yayımlanacaktır. Ayrıca Şube Müdürlüklerimiz ve AAF İşletme Müdürlüğünce ilgililere bildirilecektir.
Teklifler her haftanın perşembe günü saat 17.00’ye kadar toplanacak ve aynı gün Genel Müdürlüğe gönderilecektir. Fiyat tekliflerinde KDV, borsa, manipülasyon ve diğer yasal yükümlülükler hariç olmak üzere teklif miktarı kg olarak, teklif fiyatı ise TL/kg olarak verilecektir.
Her teklif mektubu için miktar azami 200 ton ile sınırlı olup teklif sahipleri her tahsis döneminde bir kez teklif verebilecektir.
Teklif sahibi almak istediği ürün bedelinin %5’i oranında teminatı AAF İşletme Müdürlüğünün ilgili hesabına yatıracak ve banka dekontunu teklifin ekinde sunacaktır.
Her haftanın cuma günü talep sahipleri bazında yapılan tahsisler AAF İşletme Müdürlüğü ve tahsis yapılan teklif sahiplerine Genel Müdürlükçe bildirilecektir.
Tekliflerin geçerlilik süresi, teklif verildikten sonra yapılacak ilk tahsis işlemiyle son bulur. Tahsislerde teklif edilen fiyat göz önünde bulundurulacak olup tekliflerin değerlendirilmesi sonucunda tahsis yapıp yapmamakla Genel Müdürlüğümüz yetkilidir.
Tahsis yapılan teklif sahibinin tahsisin kendisine tebliğ tarihini takip eden 10 iş günü içerisinde taahhüt edilen fiyat ve miktarın çarpımı sonucunda elde edilecek rakam üzerine bu rakam üzerinden hesaplanacak KDV, borsa ve diğer yasal yükümlülük ücretlerinin yanı sıra 0,03 TL/Kg manipülasyon ücretinin ilave edilmesiyle tespit edilen mal bedelinden teminat tutarının düşülmesi sonucu belirlenecek bedeli AAF İşletme Müdürlüğünün ilgili hesaplarına yatıracak ve akabinde ürünü AAF İşletme Müdürlüğünden teslim alacaktır.
Her türlü nakliye alıcıya ait olup teslimat süreleri Genel Müdürlükçe yapılacak tahsislere göre belirlenecek ve son teslim tarihi 31 Mayıs 2018’i geçmeyecektir.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim