Konya-6 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Ticaret Sicil Servisi - Anasözleşme Metinleri

Ticaret Sicil Servisi - Anasözleşme Metinleri20 Şubat 2007 Salı 12:00

Ticaret Sicil Servisimizde Anasözleşme metinlerinin incelenmesi konusunda işlemlerin hızlandırılması amacıyla, siz üyelerimizin hazırladığı anasözleşme metinlerini, ilgili servisimize e-mail ile ulaştırabilirsiniz. Tescil ve tadil için WORD formatında haz

Sayın Üyemiz,

Ticaret Sicil Servisimizde Anasözleşme metinlerinin incelenmesi konusunda işlemlerin hızlandırılması amacıyla, siz üyelerimizin hazırladığı anasözleşme metinlerini, ilgili servisimize e-mail ile ulaştırabilirsiniz. Tescil ve tadil için WORD formatında hazırladığınız Anasözleşme metinleri anasozlesme@kto.org.tr adresine gönderilecek ve tarafımızdan incelendikten ve eksiklerinin giderilmesinden sonra Noter'e tasdik ettirilecektir.

Ayrıca şirketinize ünvan alabilmek için ünvan sorgulaması yapmanız gerekmektedir. Ünvan sorgulayabileceğiniz adresler ise şunlardır:

http://www.ticaretsicilgazetesi.gov.tr/sorgu_acik.php

http://www.sanayi.gov.tr

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim