Konya12 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

T.C. CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN CEZAYİR, GAMBİYA VE SENEGAL’E RESMİ ZİYARETLERİ KAPSAMINDA İŞ FORUMLARI

T.C. CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN CEZAYİR, GAMBİYA VE SENEGAL’E RESMİ ZİYARETLERİ KAPSAMINDA İŞ FORUMLARI16 Ocak 2020 Perşembe 11:51

25-28 Ocak 2020

Sayın Üyemiz;

 

T.C. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 25-28 Ocak 2020 tarihleri arasında Cezayir, Gambiya ve Senegal’e resmi ziyareti öngörülmekte olup, bu vesileyle üç ülkeye yönelik özel sektör heyet programları ve anılan ülkelerde İş Forumlarının düzenlenmesi planlanmaktadır.

 

Bu kapsamda; söz konusu heyet ziyaretlerine katılmayı arzu eden üyelerimiz, kısıtlı zaman dolayısıyla https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1136/14247  bağlantısından ön kayıt yaparak vize işlemlerini başlatması önemle rica olunur.

 

İletişim: Talha Usluoğlu, İş Konseyleri Koordinatör Yardımcısı

E-posta: africa@deik.org.tr Tel: 0212 339 50 46

 

Katılım Koşulları:

•Ön kayıt formu doldurulurken web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanılması önemle rica olunur.

•Teyit alınmasına istinaden katılım ücretleri bilahare duyurulacaktır.

•Gambiya ve Senegal için sarıhumma aşısı gerekmekte olup, seyahat süresince katılımcılarımızın aşı kartlarını yanlarında bulundurmaları zaruridir. Sarıhumma aşısı ücretsiz olarak Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’ne (www.seyahatsagligi.gov.tr) bağlı seyahat sağlığı merkezlerinde yapılmaktadır.

•Anılan ülkelere seyahatte Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vizeye tabi olmaları nedeniyle ziyarete katılacak iş insanlarımızın vizelerinin, geçerlilik süresi devam eden pasaportlarında bulunması önem arz etmektedir.

•Katılımcılarımızın  vize başvurularını Vize İşlem Merkezi üzerinden gerçekleştirmeleri önerilmektedir. Vize takibi katılımcıya ait olup, vize alınamaması durumunda gezi ücreti iade edilemeyecektir.

 

Vize İşlem Merkezi İletişim:

Meltem Karaca / Vize Departman Müdürü

GSM: 90 553 807 92 34 / E-posta: meltem@vizeislemmerkezi.com

Uğur Mert, Genel Müdür

GSM:   0544 332 21 55 / E-posta: ugurmert@vizeislemmerkezi.com

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim