Konya8 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Tarım Makinası Güney Afrika Online İkili Görüşmeleri

02 Eylül 2021 Perşembe 13:45

.

Sayın Üyemiz;

Konya Ticaret Odası olarak bugüne kadar düzenlemiş olduğumuz iş adamları heyetleri ve ikili iş görüşmeleri programlarımızı, Covid-19 salgın sonrasında değişen yeni dünya düzeniyle birlikte online gerçekleştirerek siz değerli üyelerimize ve ihracatçılarımıza destek olma misyonuyla yolumuza devam ediyoruz.

Yüklendiğimiz misyon doğrultusunda, Konya sanayisinin ihracat hacmini geliştirmek ve ticaret potansiyelini arttırmak üzere,  Güney Afrika ülkesi için, 13-14 Ekim 2021’de  Tarım Makinası sektörüne yönelik “Online İkili İş Görüşmeleri” gerçekleştirilecektir. Görüşmeye katılacak Konyalı iş insanlarının ürünlerine göre ithalatçı firma profili oluşturulacaktır.

Alım heyeti ile birebir iş yapma fırsatı bulacak olan firmalarımızın ikili iş görüşmelerine katılabilmesi için başvuru linkine tıklayıp giriş yapması gerekmektedir.  Linke tıkladıktan sonra başvuru formunu doldurarak t.merve@kto.org.tr mail adresine gönderilmesi gerekmektedir. Katılım kontenjanla sınırlı olup başvuru önceliği esas alınacaktır.

Not: İkili iş görüşmelerine başvuru esnasında listofcompany.com da yer alan firma bilgilerinizin (kullanıcı adı-şifre) güncel olması gerekmektedir. Bilgileri güncel olmayan firmalar görüşmelere katılamayacaklardır.

Bilgilerinize sunulur.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI 

Başvuru için tıklayınız.

Detaylı Bilgi için: Tuğçe Merve BARİP – 221 52 37
Son Başvuru Tarihi: 30 Eylül 2021 Perşembe

Katılım: Ücretsizdir.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim