HABERLER

Yazı Boyutu :

SOFT_AWAY Projesi

SOFT_AWAY Projesi 31 Ağustos 2016 Çarşamba 16:17

TOBB, dünyaya açılmak isteyen yazılımcılara destek olmak için TOBB Türkiye Yazılım Meclisi ile birlikte SOFT_AWAY projesini başlatıyor.

Sayın Üyemiz;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesindeki Yazılım Meclisince “Soft_Away Projesi ile Türkiye'deki yazılım sektörünün küreselleşmesine ve ihracatçı yapısının güçlendirilmesine katkı vereceği, TOBB ve Ekonomi Bakanlığı'nn desteğiyle gerçekleştirilen projeye başvurular başladığı, konuyla ilgili Komisyon'un olurunu alan yazılım firmalarının; eğitim, danışmanlık ve yurtdışı pazarlama faaliyetlerinin yüzde 75'inin Bakanlık tarafından karşılanacağı, %25'inin ise katılımcı şirket tarafından sağlanacağı” bildirilmektedir.

Bu bağlamda ilgili üyelerimiz, Projeye:  http://www.tobb.org.tr/Sayfalar/20160819-SoftAway.php   web  adresinden  31   Ekim 2016 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.

Üyelerimize önemle duyurulur.


KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim