Konya10 °C
221 52 52

BLOG >> KTO RAPORLARI >> FEYZULLAH ALTAY

Yazı Boyutu :

SİYASİ VE EKONOMİK GELİŞMELER-2017 YILINDA DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE NELER OLDU

SİYASİ VE EKONOMİK GELİŞMELER-2017 YILINDA DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE NELER OLDU30 Ocak 2018 Salı 10:19

Savaşlar, çatışmalar, siyasi krizler, terör saldırıları, kazalar ve doğal afetler, 2017'de de dünya gündemini meşgul etti. 2017 yılı dünya tarihinde olumsuz olaylarla hatırlanacak. Yine savaşlar, afetler gerginlikler bu sene de en çok konuşulanlar oldu.

Savaşlar, çatışmalar, siyasi krizler, terör saldırıları, kazalar ve doğal afetler, 2017'de de dünya gündemini meşgul etti. 2017 yılı dünya tarihinde olumsuz olaylarla hatırlanacak. Yine savaşlar, afetler gerginlikler bu sene de en çok konuşulanlar oldu. 2017'nin en önemli olaylarının başında Suriye'de 6. yılını dolduran iç savaş, Myanmar ordusunun operasyonlarıyla yerlerinden olan yüz binlerce Arakanlı Müslüman, Kuzey Kore'nin nükleer denemeleri, Trump yönetiminin göçmenleri ve Müslümanları hedef alan politikaları, Venezuela'daki ekonomik kriz ve yönetim karşıtı gösteriler ile Güney Kore'deki siyasi nüfus skandalı [Devamı]

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim