HABERLER

Yazı Boyutu :

ŞİRKETİNİZİN BİLİŞİM VE YAZILIM İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ!

ŞİRKETİNİZİN BİLİŞİM VE YAZILIM İHTİYAÇLARINA  ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ!11 Ekim 2016 Salı 16:04

Bilişim, Yazılım, Teknoloji ve Otomasyon Alanında Tedarik İmkanlarının Geliştirilmesi Çalışması

 

bil-yaz-tedarik.jpg

 

ŞİRKETİNİZİN BİLİŞİM VE YAZILIM İHTİYAÇLARINA

ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ!

 

Bilişim, Yazılım, Teknoloji ve Otomasyon Alanında

Tedarik İmkânlarının Geliştirilmesi Çalışması

 

Sayın Üyemiz,

Mevlana Kalkınma Ajansı öncülüğünde Konya Bilişim Kümelenmesi üyelerinin sunduğu hizmetlerle Konyalı işadamlarımızın tedarik ihtiyaçlarını karşılamak üzere Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Teknokent ve Innopark işbirliği ile “Bilişim, Yazılım, Teknoloji, Robot Teknolojileri, Otomasyon” ve ilgili alanlarda tedarik imkânlarının eliştirilmesi veya tedarik işbirliklerinin oluşturulması ile ilgili olarak bir saha çalışması başlatılmıştır. Bu çalışma ile firmalarımızın Konya’dan yerel kaynaklardan bilişim-yazılım alanında tedarik ihtiyaçlarının karşılanması, gerek duydukları çözümlerin bulunması ve ticari işbirliği sağlanması arzu edilmektedir.

Sizlerden gelecek cevaplar neticesinde, taleplerinizin karşılanmasına dönük olarak özel bir çalışma yürütülecektir. Bu vesile ile ihtiyaç duyduğunuz bilişim-yazılım alanı ile ilgili yazılım, program, danışmanlık ve benzeri hususlara ilişkin olarak ekteki formu doldurarak 18 Kasım 2016 Cuma günü  18.00’a kadar konyaydo@mevka.org.tr mail adresine göndermenizi istirham ederiz.

İlginize şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

*Bilişim Tedarik Formu için tıklayınız.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim