Konya10 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

ŞİMDİ YARALARI SARMA ZAMANI KAMPANYASI

ŞİMDİ YARALARI SARMA ZAMANI  KAMPANYASI17 Şubat 2016 Çarşamba 11:03

Güneydoğu'daki terör mağduru vatandaşlarımız ve Bayırbucak Türkmenleri için "Şimdi Yaraları Sarma Zamanı Kampanyası" başlatıldığını bildirilmiştir.

Sayın Üyemiz,

TOBB'un  11.02.2016 tarihli ve 531/2993 sayılı yazısında,

Diyanet İşleri Başkanlığı, terör saldırılarında yaşamını yitiren şehitlerimizin yakınları, Güneydoğu'daki terör mağduru vatandaşlarımız ve Bayırbucak Türkmenleri için "Şimdi Yaraları Sarma Zamanı Kampanyası" başlatıldığını bildirilmiştir.

Şimdi Yaraları Sarma Zamanı Kampanyası,  vatanımızın güvenliğini canları pahasına sağlayan aziz şehitlerimizin yakınlarına destek olmak, Güneydoğuda terör mağduru olan vatandaşlarımızın yaralarını sarmak ve son zamanlarda Suriye'den gelen bütün kardeşlerimiz ile birlikte Ülkemize sığınmak zorunda kalan Bayırbucak Türkmenlerine yardımcı olmak amacıyla başlatılmıştır.

Üyelerimize  önemle duyurulur.

Saygılarımızla,

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim