Konya8 °C
221 52 52

SAYISAL TAKOGRAF KARTI BAŞVURULARI

Yazı Boyutu :

Sayısal takograf sistemi kapsamındaki sürücü kartı, servis kartı ve şirket kartını almak isteyen kişi veya kuruluşlar, TOBB’un http://staum.tobb.org.tr web adresinden ilan ettiği ve aralarında Konya Ticaret Odası’nın da bulunduğu il merkezlerindeki TOBB’a bağlı Ticaret ve/veya Sanayi Odalarına doğrudan başvuru yaparak kartlarını temin edebilirler.

Sayısal Takograf Kartı Başvuruları

  • STAUM - Sayısal Takograf Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin webdeki  https://staum.tobb.org.tr/PinacaWeb/ sayfasına tıklayarak ön başvurunun yapılması,
  • Takograf kartı ödemesin yapılarak, başvuru sırasında dekontun odamıza ibraz edilmesi,
  • Diğer işlemlerin tamamlanması için odamıza başvuruda bulunulması.

 

Not: Sürücü kartları 130 TL, şirket ve servis kartları 400 TL'dir. Ödeme, T. Vakıflar Bankası şubelerinden birine ön başvuru işleminden sonra alınacak ödeme numarası ile yapılacaktır.

Başvuru sahipleri başvru merkezine gitmeden önce başvuru işlemleri ile ödemeyi gerçekleştirmiş olmalıdırlar. Kartların teslimatları başvurunun yapıldığı Odalardan gerçekleştirilecektir.
221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim