Konya-5 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

San-Tez Projesi Başvuruları Hakkında

San-Tez Projesi Başvuruları Hakkında09 Nisan 2013 Salı 11:34

San-Tez Programı kapsamındaki proje başvuruları 12.04.2013 tarihine kadar internet üzerinden http://biltek.sanayi.gov.tr adresinden yapılacaktır.

Sayın Üyemiz;

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü’nün odamıza göndermiş olduğu yazıda;

Sanayicilerimizin Ar-Ge’ye dayalı ihtiyaçlarını üniversite-sanayi işbirliği ile çözüme kavuşturmak ve “İnovasyon ve Ar-Ge’nin önemini kavramış kendi teknolojisini üreten ve satan rekabet gücü ve refah seviyesi yüksek bir Türkiye” vizyonuna katkı sağlamak amacıyla Bakanlığımızca yürütülen San-Tez Programı kapsamındaki proje başvuruları 12.04.2013 tarihine kadar internet üzerinden http://biltek.sanayi.gov.tr adresinden yapılacaktır.

Başvurular “e-devlet şifresi veya mobil imza” kullanılarak proje yürütücüsü öğretim üyesi tarafından gerçekleştirilecek olup, herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda aşağıda iletişim bilgileri verilen kişilerle irtibata geçilmesi yeterli olacaktır.

Bu bağlamda firmalarımızın üniversite-sanayi işbirliğinin kurumsallaşmasına katkı sağlanması bakımından San-Tez programı kapsamında üniversitelerle ortak proje geliştirmelerinin teşvik edilerek bu programdan yararlanmaları yönünde katkı ve destekleriniz önem arz etmektedir.

Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla,

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim