Konya-5 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Özel Pazar Tanıtım Toplantısı Sunumları

Özel Pazar Tanıtım Toplantısı Sunumları05 Aralık 2014 Cuma 10:59

Özel Pazar’ın üyelerimize sunduğu avantaj ve fırsatların anlatıldığı sunumlar.

 

Sayın Üyemiz,

Şirketlerin büyümesinin kaynağı olan sermayenin en kolay ve en çok yatırımcı alternatifi arasından temin edilebilmesi amacıyla, şirketleri halka açılmadan, halka açık olmanın getirdiği mevzuattan muaf bir şekilde nitelikli yatırımcılarla buluşturan Özel Pazar, Borsa İstanbul tarafından üyelerimize tanıtılmıştır.

Henüz yeni kurulmuş girişimcilerden, büyüme potansiyeline sahip en büyük şirketlere kadar tüm şirketleri borçlanmadan büyümelerini ve yatırımlarını finanse edecek sermayedarlarla gizli ve güvenilir bir platformda bir araya getiren Özel Pazar, aynı zamanda şirket ortaklarının ve yatırımcıların mevcut hisselerini satarak yatırımlarını nakde dönüştürmeyi de sağlamaktadır.

Özel Pazar’ın üyelerimize sunduğu avantaj ve fırsatların anlatıldığı sunumlara aşağıda bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.

 

BTS Borsa İstanbul Sunumu

Özel Pazar Toplantı Sunumu

Özel Pazar Toplantı Sunumu

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim