Konya15 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

OSEG -Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözümü Konferansı

OSEG -Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözümü Konferansı07 Mart 2018 Çarşamba 10:15

Konya Sanayi Odası ve Konya Otomotiv Yan sanayi İş kümesi tarafından "Otomotivde Yenilikçi Teknolojiler " temasıyla 28-29 Mart 2018 tarihinde Konya'da" OSEG- Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözüm Konferansı" düzenlenecektir.

OSEG -Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözümü Konferansı

Konya Sanayi Odası ve Konya Otomotiv Yan sanayi İş kümesi tarafından "Otomotivde Yenilikçi Teknolojiler " temasıyla 28-29 Mart 2018 tarihinde Konya'da" OSEG- Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözüm  Konferansı" düzenlenecektir.

Otomotivde Yenilikçi teknolojiler ana teması altında "Türk Otomotiv Sanayiinde Üretim, Tasarım, Marka" , "Yeni Nesil Otomotiv Teknolojileri", "Küresel Otomotiv Sektörü "ve " Geleceğin İş Modelleri" yerel ve uluslararası uzmanlar tarafından tartışılacaktır.Konferansın link adresi: (http://oseg.kso.org.tr

Konferansa tüm üyelerimiz davetlidir.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI


Detaylı Bilgi için:
Ceren ERDİREN KURAL
Tel:  0 332 251 0670-139
E-mail: oseg@kso.org.tr

 
221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim