Konya-16 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Önemli Uyarı

Önemli Uyarı14 Temmuz 2011 Perşembe 12:00

Piyasada bazı pazarlamacıların Konya Ticaret Odası ile çalışmalarının olduğunu öne sürerek, Odamızın adını kullandıkları, siz değerli üyelerimize bir takım ürün ve yayınlar satma çabası içerisine girdikleri duyumu alınmıştır.

Değerli Üyelerimiz;Piyasada bazı pazarlamacıların Konya Ticaret Odası ile çalışmalarının olduğunu öne sürerek, Odamızın adını kullandıkları, siz değerli üyelerimize bir takım ürün ve yayınlar satma çabası içerisine girdikleri duyumu alınmıştır.

Bazı üyelerimizi mağdur eden bu tür pazarlamacılara karşı dikkatli olunmasını ve bu tarz pazarlamacılara itibar edilmemesini istiyoruz.

Üyelerimizin, Konya Ticaret Odamızın adını kullanan bu girişimleri odamızla paylaşmaları halinde, kendilerinin dışında diğer üyelerimizin de mağdur olmasını önleyecektir.

 

Bu vesileyle bütün üyelerimize bol kazançlar diliyoruz.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim