Konya20 °C
221 52 52

BLOG >> KTO RAPORLARI >> HAKAN KARAGÖZ

Yazı Boyutu :

ODALAR VE BORSALAR SİSTEMİ

ODALAR VE BORSALAR SİSTEMİ22 Şubat 2016 Pazartesi 15:20

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında toplanan Oda ve Borsalara ilişkin bu çalışmamızda, Odalar ve Borsaların genel çerçevesi çizilmiş ve belirli kriterlere göre TOBB’un ve Oda-Borsaların genel durumu ortaya konmaya çalışılmıştır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında toplanan Oda ve Borsalara ilişkin bu çalışmamızda, Odalar ve Borsaların genel çerçevesi çizilmiş ve belirli kriterlere göre TOBB’un ve Oda-Borsaların genel durumu ortaya konmaya çalışılmıştır. Çalışma kapsamında alınan bilgiler Odalar ve Borsaların web sitesi, strateji planı, faaliyet raporu vb. kaynaklardan elde edilmiş ve değerlendirme Oda-Borsalardan elde edilen bilgiler çerçevesinde yapılmıştır.
2. TOBB HAKKINDA
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), özel sektörün Türkiye’de mesleki üst kuruluş ve yasal temsilcisi olarak görev yapmaktadır. TOBB’un merkezi yönetimi dışında yerel düzeyde ticaret, sanayi, ticaret ve sanayi, deniz ticaret odaları ve borsalar şeklinde örgütlenmiş 365 üyesi bulunmaktadır.[Devamı]

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim