Konya10 °C
221 52 52

BASIN ODASI

Yazı Boyutu :

Mevlid Kandili kutlama mesajı

03 Şubat 2012 Cuma 12:00

Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, Mevlid Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Sayı    : 2012/011                                                                                        

Konu  : Mevlid Kandili kutlama mesajı                                                                03.02.2012 

 

BASIN BÜLTENİ

KUTLAMA MESAJI

 

Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, Mevlid Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Öztürk’ün mesajı şöyle:

“Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber efendimizin doğum günü olan bu mübarek gün ve geceye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

En son peygamber olarak gönderilen Hz. Muhammed Mustafa 'nın (S.A.V) doğduğu bu mübarek Gece’nin ülkemizin, milletimizin ve İslam âleminin aydınlığa ve huzura kavuşmasında vesile olmasını diliyorum. Toplum olarak büyük değer verdiğimiz mübarek gecelerde, ülke ve millet olarak birlik ve beraberliğimizin davamı için daha fazla dua etmeli, bu güzel gecenin önemini iyi değerlendirmeliyiz. Bu geceyi sadece kendimiz için değil çevremizdeki insanlarla kucaklaşma için de bir fırsat olarak görmeliyiz. Giderek birbirine yabancılaşan, maddi kaygıları tüm değerlerinin önüne geçen, akraba, eş, dost, komşuluk gibi kavramları unutmaya yüz tutan toplumların bir arada kalmasının imkânsız olduğu unutulmamalıdır. Bu vesile ile yardıma muhtaç insanlara elimizi uzatmalı, tüm yakınlarımıza gereken ilgiyi göstermeliyiz. 

Bu duygular içerisinde üyelerimizin, hemşerilerimizin ve milletimizin ve Türk İslam Aleminin Mevlid Kandili’ni kutluyor; bu gecede yardımlaşma, sosyal dayanışma, hoşgörü ve tüm insani değerlerin etkin kılınmasını temenni ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.”  

 

KTO Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim