Konya-16 °C
221 52 52

BASIN ODASI

Yazı Boyutu :

MEDAŞ Toplantısı

MEDAŞ Toplantısı 24 Eylül 2012 Pazartesi 13:51

Elektrik sektöründeki gelişmeler Konya Ticaret Odası’nda masaya yatırıldı.

Sayı     : 2012/074
Konu    : MEDAŞ Toplantısı                      
                                                                 BASIN BÜLTENİ

Elektrik sektöründeki gelişmeler Konya Ticaret Odası’nda masaya yatırıldı. Konya Ticaret Odası’nın organizasyonuyla Konya Elektrikçiler Odası, Konya Elektrik Mühendisleri Odası, Konya Ticaret Odası’nda elektrikçileri temsil eden 31. Meslek Komitesi temsilcileri ve KTO Disiplin Kurulu üyeleri, MEDAŞ Genel Müdürü Önder Kazazoğlu’yla bir araya geldi.

Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, “Aynı sektördeki farklı kurum temsilcilerinin, birlikte olmaları elektrik sektörü açısından son derece önemli. Toplantı vesilesiyle bu birlik ve beraberliğin devam etmesini ve sektörümüzdeki sıkıntıların işbirliği içerisinde çözülmesini diliyorum. MEDAŞ, Konya dâhil 6 il ile birlikte Türkiye'nin yüzde 10'undan fazla bir alanda elektrik dağıtımı yapmaktadır. Bölgemizde elektrik enerjisinin daha verimli kullanılması ve ülke ekonomisine katkısının artırılması adına sektördeki işbirliğinin önemli olduğunu düşünüyorum. Kamu adına hizmet veren MEDAŞ’ın sektör temsilcilerini dikkate alarak vatandaşlarımızın mağduriyetinin gidermeye yönelik çalışma yapacaklarına inanıyoruz” dedi.

Toplantıya katılan sektör temsilcileri de Konya’nın elektrik sektörünün gelişimi açısından, sektör temsilcilerini bir araya getiren toplantının faydalı geçtiğine inandıklarını belirterek toplantıyı düzenleyen Konya Ticaret Odası’na teşekkür etti.

MEDAŞ Genel Müdürü Önder Kazazoğlu da Konya Ticaret Odası’nın organizasyonuyla sektör temsilcileriyle bir araya gelmelerinin son derece önemli olduğunu ifade ederek sektörün taleplerini dikkate alarak işbirliği içerisinde çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.  


kto_medas-toplanti-(1).jpg


 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim