HABERLER

Yazı Boyutu :

LOJİSTİK SÜRECİNDE DOKÜMANTASYONUN SADELEŞTİRİLMESİ - İTHALATTA BAĞLANTI SORUNU

LOJİSTİK SÜRECİNDE DOKÜMANTASYONUN SADELEŞTİRİLMESİ   -  İTHALATTA BAĞLANTI SORUNU17 Mart 2017 Cuma 16:03

Lojistik Koordinasyon Kurulu’na sunulacak çalışmada kullanılmak üzere aşağıda linklerde yer alan soru formlarını en geç 29 Mart 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar doldurmanızdan memnuniyet duyulacaktır.

Lojistik Koordinasyon Kurulu’nun Taşımacılıktan Lojistiğe Dönüşüm Programı” Politika 1.2 (Kamu Kurumlarının Lojistikte Üstlenecekleri Rollerin Tanımlanması, Lojistik Maliyetlerin Düşürülmesi ve İşlem Sürelerinin Kısaltılması) başlığı altında yer alan 5 no’lu eylem kapsamında dokümantasyonun azaltılmasına yönelik bir çalışma yapılmasına ve özel sektörün konuya ilişkin görüşlerinin alınmasına karar verilmiştir. Söz konusu karara istinaden TOBB tarafından bir soru formu oluşturulmuş olup Lojistik Koordinasyon Kurulu’na sunulacak çalışmada kullanılmak üzere aşağıda linklerde yer alan soru formlarını  en geç 29 Mart 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar doldurmanızdan memnuniyet duyulacaktır.

 

Saygılarımızla,

 

Taşımacılıktan Lojistiğe Dönüşüm Programı

http://odop.kalkinma.gov.tr/dokumanlar/18Tasimaciliktan_Lojistige_Donusum_Programi.pdf

Soru Formu

  1. İhracat Soru Formu                            http://anketor.tobb.org.tr/Default.aspx?aid=67

 

       2. İthalat Soru Formu                             http://anketor.tobb.org.tr/Default.aspx?aid=68

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim