Konya31 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

LETONYA HAKKINDA

LETONYA HAKKINDA01 Temmuz 2020 Çarşamba 17:02

Letonya Hakkında

Sayın Üyemiz,

TOBB’den alınan yazıda, Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen; Türkiye-Letonya I. Dönem JETCO Toplantısı'nın Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar Pekcan ve Letonya Ekonomi Bakanı Sn. Janis Vitenbergs'in eşbaşkanlıklarında video konferans yöntemiyle 09 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Bu kapsamda, söz konusu Toplantının hazırlık çalışmalarında yararlanılmak üzere, Letonya ile ticari ve ekonomik ilişkilerin arttırılmasına yönelik iş birliği imkanları, öncelik verilecek sektörler, ticaretin geliştirilmesi için öneriler, ikili ilişkilerde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri talep edilmektedir.

Konuyla ilgili görüş belirtmek isteyen üyelerimizin 3 Temmuz 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar Birliğe ( seda.gedik@tobb.org.tr ) iletmelerini rica ederiz.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim