Konya14 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

KURUMSAL KRİZ YÖNETİMİ BAŞARI ENDEKSİ ARAŞTIRMASI

21 Eylül 2020 Pazartesi 10:46

KURUMSAL KRİZ YÖNETİMİ BAŞARI ENDEKSİ ARAŞTIRMASI

 

Sayın Üyemiz,

2020 başından beri dünya genelinde ve ülkemizde yaşanan COVID 19 salgını ve ekonomik kriz, iş dünyasını önemli bir sınavın içine soktu. Kriz yönetimini başarı ile uygulayan ve olası senaryolara hazır olan kurumlar bu sınavdan en az hasarla çıkarken, diğerleri yaşam savaşı vermeye başladı.

Odamız CGE Kurumsal Yönetim Değerlendirme Merkezi ile iş birliği yaparak, kuruluşların daha sağlam bir yapıya sahip olmak için kriz yönetiminin hangi alanlarında gelişmeye ihtiyaç duyduğuna ayna tutmak ve “Türkiye Kurumsal Kriz Yönetimi Başarı Endeksi Raporu”nu hazırlamak amacı ile “Kurumsal Kriz Yönetimi Başarı Endeksi” araştırmasını başlatmıştır.

 

Bu araştırma sonucunda;

  1. Kendi kurumunuza özelKurumsal Kriz Yönetimi Başarı Endeksi”ni  ücretsiz olarak indirebilecek, gelecek krizlere daha hazır olmak için kurumunuza yol haritası belirleyebileceksiniz (Rapor kurumunuza özel olup, kurumunuz dışında kimse ulaşamayacaktır).
  2. Konya İş Âlemi Kurumsal Kriz Yönetimi Başarı Endeksi Raporu” üyelerimizin tamamı anketi yanıtladığında ayrıca üretilerek sizlerle paylaşılacaktır. Bu rapor şehrimizde bulunan kuruluşların daha sağlam bir yapıya kavuşması için gerekli iyileşme alanlarında ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının gerekli danışmanlık, eğitim ve teşvik düzenlemelerinde politika oluşturucu doküman olarak destek olacaktır.
  3. Türkiye Kurumsal Kriz Yönetimi Başarı Endeksi Raporu” nu tüm araştırma tamamlandığında CGE raporlar menüsünden indirebileceksiniz. Bu rapor, bölgesel ve ulusal düzeyde kuruluşların daha sağlam bünyeye sahip olması ve sürdürülebilirliği için destek veren kurum ve kuruluşların politika belirlemesine ışık tutacaktır.

 

Bugüne kadar yapılan birçok anket çalışmasından farklı olarak, cevaplarınız tamamlandığında kurumunuza özel raporunuzu PDF ve Excel olarak indirebileceksiniz. Kurumunuza özel raporun objektif ve katma değer sağlayacak sonuçlar üretmesi için, linki verilen anketi en az aşağıdaki ekiplerin doldurmasını önermekteyiz; (Daha fazlası için kurum içinde dağılımını sağlayabilirsiniz)

  • Kurum üst yönetim,
  • Kurum yönetim ekipleri (orta kademe yöneticiler)

 

Ankete başladığınızda öncelikle sisteme üye olmanız gerekecek olup, (kendiniz bir şifre belirleyerek) üyelik aşamasında asgari aşağıdaki bilgileri doldurmanız beklenmektedir. Raporun firmanız adına üretilmesi ve sektörel kıyaslama için bu bilgilerin doldurulmuş olması çok önemlidir;

  • E-Posta adresiniz
  • Adınız soyadınız ve telefon numaranız
  • Sektör seçimi
  • Şirket/ Kurum Adı, Unvanı

 

Araştırmamıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Çalışma hakkındaki sorularınızı (iletişim numaranız ile birlikte) ahmetcelik@kto.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

 

Lütfen aşağıdaki linke tıklayarak "Kurumsal Kriz Yönetimi Başarı Endeksi” çalışmasına  (ücretsiz) katılınız ve cevapları tamamlayarak kurumunuza özel raporunuzu alınız.

 

Kurumsal Kriz Yönetimi Başarı Endeksi Araştırması için tıklayınız

 

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim