Konya-14 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Kur'an Öğrenmek İstiyorum hattı hizmete başladı.

Kur'an Öğrenmek İstiyorum hattı hizmete başladı.08 Nisan 2014 Salı 14:11

"Alo Kur'an Öğrenmek İstiyorum" hattı hizmete başladı.

Sayın Üyemiz;

Konya'da, 22 sivil toplum kuruluşu tarafından kurulan “Alo Kuran Öğrenmek İstiyorum” Platformu'nca kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır.

Proje, mesai saatleri içinde Kur'an kurslarına gelemeyen, kamuda veya özel sektörde çalışanların iş saatleri dışında veya hafta sonları halk eğitim uygulamalarında olduğu gibi iş süresinden sonra Kur'an ve dini bilgilerin öğretilmesini amaçlıyor.

Şu an Konya'da uygulanan bu projeyle Kur'an-ı Kerim öğrenmek isteyenler, içinde Kur'an-ı Kerim'in indiriliş tarihini de kapsayan 444 7 610 nolu hattı arayarak, ev ve iş yerlerinden öğretici talep edebilecek. Başvuruları değerlendiren platform, kişinin durumu üzerine yer ve zaman belirleyerek, arayan vatandaşlara Kur'an-Kerim öğrenimi için uygun ortamı hazırlayacaktır.

Üyelerimizin bilgisine sunulur.

Saygılarımızla.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

alo-kuran-ogrenmek-istiyorum-hatti-hizmete-basladi..jpg

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim