Konya-16 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

KTO Karatay Üniversitesi Staj Yerleri Hakkında

KTO Karatay Üniversitesi Staj Yerleri Hakkında18 Şubat 2013 Pazartesi 13:06

KTO Karatay Üniversitesi İle Konya Ticaret Odası Arasında İşbirliği Protokolü kapsamnında, KTO Karatay Üniversitesi öğrencileri, zorunlu yaz stajlarını ikinci sınıfta 20 gün ve üçüncü sınıfta 30 gün olmak üzere toplam 50 gün üzerinden yapmaktadırlar.

Sayın Üyemiz;

KTO Karatay Üniversitesi İle Konya Ticaret Odası Arasında İşbirliği Protokolü kapsamnında, KTO Karatay Üniversitesi öğrencileri, zorunlu yaz stajlarını ikinci sınıfta 20 gün ve üçüncü sınıfta 30 gün olmak üzere toplam 50 gün üzerinden yapmaktadırlar. Yaz stajları, öğrencilerimizin öğretim yoluyla elde ettikleri bilgi ve becerilerini ilgili sektördeki işyerlerinde uygulayarak doğru karar verme becerilerini geliştirmekte ve işbaşında deneyim kazanmalarını sağlamaktadır. 2013 yılı ve daha sonrasındaki yaz stajlarının, Konya Ticaret Odası üye işyerlerince belirlenecek kontenjanlar yoluyla yapılmasının yaz stajlarından beklenen verimi artıracağı düşünülmektedir.

Kurumunuzca uygun görüldüğü takdirde, öğrencilerimizden her yıl staj yaptırabileceğiniz kontenjanların ekteki çizelgeyi doldurularak belirtilen adrese gönderilmesi, stajların daha sağlıklı ve verimli olmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinize Sunulur.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

EK-1

 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim