Konya-6 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

KTO Karatay Üniversitesi Eğitim Anketi

KTO Karatay Üniversitesi Eğitim Anketi19 Ekim 2016 Çarşamba 16:43

KTO Karatay Üniversitesi düzenlenebilecek programların daha doğru ve amaca yönelik planlanabilmesi amacıyla Eğitim Anketi düzenlemektedir.

Sayın Üyemiz;

KTO Karatay Üniversitesi ön lisans, lisans ve yüksek lisans programları dışında toplumun her kesiminin yaşam boyu öğrenim süreçlerinde yer almaları için ihtiyaç duyulan her alanda eğitim programları düzenleyerek, çeşitli meslek grubu mensuplarının ve diğer bireylerin bilgi ve becerilerini arttırmak, mesleki kariyerlerini desteklemek amacıyla kurslar, sertifika programları, eğitimler düzenlemekte, danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Bu kapsamda düzenlenebilecek programların daha doğru ve amaca yönelik planlanabilmesi amacıyla hazırlanan anketimizi  http://www.karatay.edu.tr/anketler/anket1  doldurmanızı rica ederiz.
Saygılarımızla.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim