Konya-16 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

KTO KARATAY ÜNİVERSİTEMİZ SEKTÖR DANIŞMANLIĞI PROJESİNİ BAŞLATIYOR!..

KTO KARATAY ÜNİVERSİTEMİZ SEKTÖR DANIŞMANLIĞI PROJESİNİ BAŞLATIYOR!..11 Kasım 2015 Çarşamba 10:07

Üniversitemiz "İş arayan değil, işte aranan mezunlar yetiştirme" ilkesini hayata geçirmekte ve bu kapsamda Kariyer ve Gelişim Ofisi'mizin hazırladığı bir diğer proje olan "Sektör Danışmanlığı" bulunmaktadır.

KTO KARATAY ÜNİVERSİTEMİZ SEKTÖR DANIŞMANLIĞI PROJESİNİ BAŞLATIYOR!..

Üniversitemiz tarafından üniversite sanayi işbirliğini de artırmak maksadı ile sektör danışmanlığı uygulaması başlatılmıştır.

Bu uygulama; üniversitemizde birinci sınıfa başlayan her öğrenciye öğrenim görmekte olduğu alan ile ilgili istekli olan üyemiz, firmalarımızdan bir tanesinin yetkililerinden sektör danışmanı belirlenecek, bu danışman aynı zamanda öğrenci için belirlenen akademik danışman ile birlikte çalışarak öğrencinin eğitim hayatı boyunca akademik danışmanın koordinasyonunda zaman zaman bir araya gelerek çalışma hayatı ile ilgili yetişmesi sağlanacaktır.

Bu uygulama ile üyelerimize daha nitelikli ve donanımlı personeller yetiştirilmesi hedeflendiğinden tüm üyelerimizin projeye desteklerini bekler, çalışmalarında başarılar dileriz.

KONYA TİCARET  ODASI BAŞKANLIĞI

 

İRTİBAT:

Kariyer ve Gelişim Ofisi 

İbrahim SARIÇİÇEK
ibrahim.saricicek@karatay.edu.tr
444 1251 / 7433

Tülin GÖKÇİL
 tulin.gokcil@karatay.edu.tr
444 1251 / 7459

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim