Konya15 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

KORONA DESTEK HATTI

02 Mayıs 2021 Pazar 18:38

Kıymetli Üyemiz,

Konya Ticaret Odası olarak; Covid-19 salgınının hemen başında uygulamaya koyduğumuz ve aktif olarak sürekli kullanılan KTO Korona Destek Hattını bu dönemde tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Bir yılı aşkın süredir tüm dünyayı etkisi altına alan salgının üyelerimiz üzerindeki olumsuz etkilerini DERDİNİZ DERDİMİZDİR, BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ düsturu ile sahiplenmeye, yerel ve ulusaldaki makamlara iletmeye ve sonuçlarının takipçisi olmaya devam ediyoruz.

İçinde bulunduğumuz süreçte karşılaştığınız sorunlar, sıkıntılar ve çözüm önerilerini, ilgili kurumlara aktarılmak üzere aşağıdaki iletişim adresleri ile ÜYE HİZMET MERKEZİmize bildirebilirsiniz. Yazıların sade, kısa, açık ve net olması, gönderici isim ve iletişim bilgilerinin bulunması ve mümkünse sorunla ilgili makamın zikredilmesi, hızlı çözüm alınması açısından son derece önemlidir.

 

E-posta           : koronadestek@kto.org.tr

Whatsapp      : 0 532 404 92 99       (Sadece mesaj gönderimi içindir)

Telefon           : 0 332 224 53 53       (Hafta içi 10.00-13.00 / 13.30-16.00 arası)

 

Odamız internet adresi www.kto.org.tr üzerinden “Online İşlemler” menüsü ile Faaliyet Belgesi, Oda Kayıt Belgesi, Aidat Sorgulama ve Ödeme, Üye Sorgulama gibi birçok işlemin Odamıza gelmeden gerçekleştirilebileceğini de ayrıca hatırlatmak isteriz.

Ekonomik paketlerdeki güncel gelişmeler başta olmak üzere devlet destekleri, çalışma izinleri, genelgeler ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları gibi her türlü güncel habere web sitemizden, Android/IOS uygulamalarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. (Facebook, Twitter ve İnstagram: @konyato)

Tam kapanma kısıtlamalarında yaşantımız ayrı ayrı olsa da dualarımızın hep birlikte olduğu bu zor günleri, devletimizin açıkladığı ekonomik paketler ve her bir vatandaşımızın uyguladığı şahsî tedbirler ile en kısa sürede atlatmayı temenni ediyor, sıhhat ve afiyet içerisinde hayırlı günler diliyoruz.

Saygılarımızla.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim