Konya10 °C
221 52 52

KONYA GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU

Yazı Boyutu :

TOBB bünyesinde kurulan Genç Girişimciler Kurulu, Konya ilinde 2009 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Konya İli Genç Girişimciler Kurulu’nda ilk dönemde Konya Merkez ve ilçe oda ve borsalarına kayıtlı toplam 40 genç girişimci yer almaktaydı.

Bu Kurulun temel amacı Konya’daki genç girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi için politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün gençler arasında gelişmesine öncülük etmektedir.

Konya Genç Girişimciler Kurulu Faaliyetleri için lütfen tıklayınız.

TOBB Genç Girişimci Kurulu’nun yapısı da 2011 yılında değiştirilmiş ve üyelikler yenilenmiştir. Bu kapsamda yeni Genç Girişimciler Kurulu 2012 yılında faaliyetlerine başlayacaktır. Bu dönemde Konya Merkez ve ilçe oda ve borsalarına kayıtlı toplam 321 genç girişimci Genç Girişimciler Kurulu'nda yer almaktadır. 

Konya Genç Girişimciler Kurulu listesi için lütfen tıklayınız.
 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim