Konya5 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Konya Bölgesi İmalat Envanteri Çalışması

Konya Bölgesi İmalat Envanteri Çalışması24 Eylül 2018 Pazartesi 13:29

Konya bölgesinde imalat sektöründe faaliyet gösteren 10.000’den fazla firmanın bilgilerinin yer aldığı “listofcompany.com” web sitesinin önümüzdeki günlerde yurt dışı tanıtımına başlanacaktır.

 

Sayın Üyemiz;

Konya bölgesinde imalat sektöründe faaliyet gösteren 10.000’den fazla firmanın bilgilerinin yer aldığı “listofcompany.com” web sitesinin önümüzdeki günlerde yurt dışı tanıtımına başlanacaktır. Sitede kaydı bulunan üyelerimizin mevcut bilgilerini kontrol ederek varsa eksiklikleri giderebileceği ve henüz sitede yer almayan firmalarımızın da kayıtlarını tamamlayabilecekleri iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

!!! Bilgileri tam olan firmalar üst sıralarda yer alacaktır !!!

Mevcut üyeler bilgi güncellemesi için; rehber@kto.org.tr  ve support@listofcompany.com adreslerine mail gönderebilirler.

Henüz bu çalışmada yer almayan firmalarımız https://listofcompany.com/support/how-to/add-my-company adresinden başvuru formunu doldurmalarının akabinde web sitesinde yer alacaklardır.

 

Detaylı bilgi için;

Semra Akdemir                                  Ömer Faruk Dağlıoğlugil

Cep: 0533 703 35 34                         0530 433 17 98

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim