Konya-3 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Konya Bölgesi İmalat Envanteri Çalışması

Konya Bölgesi İmalat Envanteri Çalışması07 Mayıs 2018 Pazartesi 13:45

Konya bölgesinde faaliyet gösteren 10.000’den fazla firmanın iletişim bilgileri, ürün bilgileri, G.T.İ.P. numaraları tespit edilerek “Konya Bölgesi İmalat Envanteri” hazırlanacaktır.

Sayın Üyemiz;

Konya bölgesinde faaliyet gösteren 10.000’den fazla firmanın iletişim bilgileri, ürün bilgileri, G.T.İ.P. numaraları tespit edilerek “Konya Bölgesi İmalat Envanteri” hazırlanacaktır. Hazırlanacak olan bu envanter internet (dijital) ortamında ( www.listofcompany.com ) toplanıp farklı dillere çevrilerek yayınlanacak ve yabancı ülkelerde sitenin tanınırlığının sağlanması için yoğun çalışma yapılacaktır. Bu projeyle Konya firmalarının yurtdışında tanıtılması ve üyelerimizin daha fazla ithalatçı ile buluşmaları amaçlanmaktadır.

Bu çalışmada firmanıza ait bazı bilgilere ihtiyaç duyulacaktır. Bu bilgileri odamız adına sizleri ziyaret eden veya telefon ile size ulaşan arkadaşlarla paylaşmanızı rica ederiz.

Bu çalışmada yer almak için https://listofcompany.com/#/support/how-to/add-my-company adresinden başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Ardından sizle irtibata geçilecektir.

Saygılarımızla

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim