Konya-6 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

KOBİ Kampüs

KOBİ Kampüs10 Eylül 2014 Çarşamba 09:39

KOSGEB, KOBİ’lerin internet üzerinden çeşitli konularda verilecek eğitimlerden yararlanması amacıyla “KOBİ Kampüs” adı altında yeni bir program başlatılmıştır.

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan 03.09.2014 tarihli ve 16847 sayılı yazıda

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nca (KOSGEB), KOBİ’lerin internet üzerinden çeşitli konularda verilecek eğitimlerden yararlanması amacıyla “KOBİ Kampüs” adı altında yeni bir program başlatıldığı bildirilmiştir.

Konuya ilişkin olarak, ilk etapta 15 farklı konuda verilecek eğitimlerden, KOBİ’lerin ücretsiz olarak faydalanabileceği ifade edilmektedir.

Eğitimler http://kobikampus.kosgeb.gov.tr adresinde yer alan portalda sunulmakta olup, KOSGEB veri tabanına kayıtlı olan ve güncel KOBİ beyannamesi onaylanmış KOBİ’ler, söz konusu eğitimlerden yararlanabilecektir.

Üyelerinizin söz konusu eğitimlerden azami düzeyde faydalanabilmelerini adına önemle duyurulur

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim