Konya-7 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Kitap Toplama Kampanyası

Kitap Toplama Kampanyası15 Ocak 2016 Cuma 10:37

Şırnak İl Halk Kütüphanesi’nde yer almak üzere, bağışta bulunacağınız uygun içerikli kitapların, Müsiad Batman Şubesine iletilmesi gerekmektedir.

Sayın Üyemiz,

Son günlerde güneydoğu bölgemizde yaşanan hassasiyet, ne yazık ki zaman zaman can ve mal kayıplarına sebep olmakta, bu durum da hepimizi derinden üzmektedir. En büyük temennimiz, ülkemizde yaşanan bu olumsuzluğun bir an önce ortadan kaldırılmasıdır.

Geçtiğimiz günler içerisinde, Şırnak merkezinde bulunan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ona bağlı olarak faaliyet gösteren İl Halk Kütüphanesi, böyle bir olayın hedef noktası olmuş, olayda iki öğrenci yara alırken, kütüphane içerisinde bulunan yaklaşık 38 bin civarında kitap, kullanılamaz hale gelmiştir.

Müsiad Batman Şubesi, Güneydoğu Bölgesel Yürütme Kurulunun da teşviki ile Şırnak İl Halk Kütüphanesi’nin, yeniden ayağa kaldırılabilmesi amacıyla bir Kitap Toplama Kampanyası çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

Söz konusu kampanyanın, siz değerli üyelerimizin göstereceği ilgi ve vereceği destek ile hedefine ulaşacağından hiçbir kuşku duymamaktayız.

Bu nedenle; Şırnak İl Halk Kütüphanesi’nde yer almak üzere, bağışta bulunacağınız uygun içerikli kitapların, Müsiad Batman Şubesine iletilmesi gerekmektedir.

Saygılarımızla.


Bilgi İçin:
Müsiad Batman Şubesi
Suad Özdemir
Gap Mh. 2502 Sk. Taşkonak İş Merkez, K:3 No:5 72000 BATMAN,
+90 (488) 213 50 80
batman@musiad.org.tr

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim