Konya-19 °C
221 52 52

BASIN ODASI

Yazı Boyutu :

İspanya İş Gezisi

İspanya İş Gezisi25 Nisan 2012 Çarşamba 11:02

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerimizin payını ve etkinliğini artırmak, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek ve uluslararası işbirliğini temin etmeleri ve artırmalarını sağlamak amacı ile Odamız tarafından İspanya’ya iş

Sayı    : 2012/032                                                                                        

Konu  : İspanya İş Gezisi                                                                                     

 

BASIN BÜLTENİ

 

Konya Ticaret Odası İspanya’ya iş gezisi düzenliyor.

 

İnşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren KTO üyelerine yönelik gezi ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

“Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerimizin payını ve etkinliğini artırmak, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek ve uluslararası işbirliğini temin etmeleri ve artırmalarını sağlamak amacı ile Odamız tarafından İspanya’ya iş gezisi düzenlenmektedir. Üyelerimiz için son derece faydalı olacağını düşündüğümüz inceleme gezisi; fuar ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları ve sektör temsilcileri ile ikili iş görüşmelerinden oluşacaktır. 8-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan inceleme gezisine inşaat ve yapı sektörü temsilcilerinin katılması ile ülkemizde ve şehrimizde inşaat sektörünün İspanya’daki gelişmeler ile kıyaslanması ve farklılıklarının gözlenmesi açısından işletmelerimize olumlu katkı sağlayacaktır. Katılımın sınırlı olacağı Yurt Dışı İş Gezisi için müracaatların Dış Ticaret servisimize, detay bilgiler ve KOSGEB Destekleri içinse Odamız bünyesinde faaliyet gösteren KTO KOSGEB Sinerji Odağı’na yapılması gerekmektedir.”

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim