Konya-5 °C
221 52 52

BLOG >> KTO RAPORLARI >> AHMET ÇELİK

Yazı Boyutu :

İŞ DÜNYASI BAKIŞ AÇISIYLA HAKSIZ REKABET

İŞ DÜNYASI BAKIŞ AÇISIYLA HAKSIZ REKABET22 Şubat 2016 Pazartesi 13:53

Doksanlı yıllardayız ve ileriyi, iki binli yılları hayal ediyoruz. “Uzay Çağı” olarak adlandırılan, refah seviyesi ve yaşam kalitesi yüksek, bilgi ve aklın egemen güç olacağı söylenen 21. yüzyıl yavaş yavaş yaklaşıyor.

Doksanlı yıllardayız ve ileriyi, iki binli yılları hayal ediyoruz. “Uzay Çağı” olarak adlandırılan, refah seviyesi ve yaşam kalitesi yüksek, bilgi ve aklın egemen güç olacağı söylenen 21. yüzyıl yavaş yavaş yaklaşıyor. Gerek Türkiyemiz gerekse bütün Dünya ülkeleri teknolojide en üst düzeye çıkacak, uçan otomobiller trafikte yerlerini alacak, fabrikalarda robot işçiler yükümüzü azaltacak, “Bilgi Toplumu” ve “Küreselleşme” ifadelerinin içi dolarak ülkelerin sınırları kalkacak ve dünya “Küçük Köy” haline gelecek, Mars başta olmak üzere farklı gezegenlere ulaşılacak ve oralarda yaşam başlayacak(tı).[Devamı]

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim