Konya16 °C
221 52 52

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİKLERİ

Yazı Boyutu :
Yetkili İsim-SoyisimAziz AKINCI
Web Adresiwww.adgroup.com.tr
Mail Adresiazizakinci@adgroup.com.tr
Cep Telefonu0538 913 54 09
Sabit Telefon0332 503 29 56
  
Yetkili İsim-SoyisimAdnan BAYTİMUR
Web Adresiwww.barsan.com
Mail Adresiadnan.baytimur@barsan.com
Cep Telefonu0 549 746 75 84
Sabit Telefon0332 239 22 83
  
Yetkili İsim-SoyisimAli ŞAHİN
Web Adresiwww.batihangumruk.com
Mail Adresialisahin42.85@gmail.com
Cep Telefonu0 554 284 14 25
Sabit Telefon0 212 876 96 76
  
Yetkili İsim-SoyisimHaşim KARABİLGİN
Web Adresiwww.birmakgumrukleme.com
Mail Adresibirmakltd@gmail.com
Cep Telefonu0 532 213 94 67
Sabit Telefon0 332 238 98 21
  
Yetkili İsim-SoyisimMurat ERSOY
Web Adresiwww.inancgroup.com
Mail Adresikonya@inancgroup.com
Cep Telefonu0 533 200 65 97
Sabit Telefon0 332 235 36 31
  
Yetkili İsim-SoyisimBattal KULA
Web Adresiwww.demirlergumruk.com.tr
Mail Adresibattal.kula@demirlergumruk.com.tr
Cep Telefonu0 533 677 76 82
Sabit Telefon0 332 501 22 06
  
Yetkili İsim-SoyisimOnur YILDIRIM
Web Adresiwww.dogruer.com
Mail Adresionur.yildirim@dogruer.com
Cep Telefonu0 549 725 63 41
Sabit Telefon  ----
  
Yetkili İsim-SoyisimMuharrem KÜSKÜ
Süleyman KARADOĞAN
Web Adresiwww.dolphingumrk.com
Mail Adresisuleyman@dolphingumruk.com
muharremkusku@dolphingumruk.com
Cep Telefonu0 536 961 27 85
0 549 718 18 96
Sabit Telefon  ----
  
Yetkili İsim-SoyisimNuri KARABİLGİN
Web Adresi  ----
Mail Adresidemtatgumrukleme@hotmail.com
Cep Telefonu0 545 314 94 28
Sabit Telefon  ----
  
Yetkili İsim-SoyisimMehmet KARAYER
Web Adresiwww.edaantrepo.com
Mail Adresimehmetk@batigumruk.com
Cep Telefonu0 553 299 13 32
Sabit Telefon0 212 875 51 51
  
Yetkili İsim-SoyisimHayati ARSLAN
Web Adresiwww.konyagumruk.com.tr
Mail Adresikonyagumrukmusavirligi@gmail.com
Cep Telefonu0 533 506 38 80
Sabit Telefon0 332 235 29 07
  
Yetkili İsim-SoyisimBatuhan TARHAN
Web Adresiwww.mkgumruk.com
Mail Adresimk@mkgumruk.com
Cep Telefonu0 544 395 89 09
Sabit Telefon  ----
  
Yetkili İsim-SoyisimKıvanç DEMİRCİ
Web Adresiwww.onelgumruk.com
Mail Adresik.demirci@onelgumruk.com
Cep Telefonu0 549 721 71 73
Sabit Telefon0 332 353 56 60
  
Yetkili İsim-SoyisimÖzgen YOLCU
Web Adresiwww.sfgumruk.com.tr
Mail Adresisfkonya@sfgumruk.com.tr
Cep Telefonu0 532 466 42 10
Sabit Telefon0 332 235 75 80
  
Yetkili İsim-SoyisimKoray SOYLU
Web Adresi  ----
Mail Adresiugurhangumruk@gmail.com
ugurkan@ugurkangumrukleme.com.tr
Cep Telefonu0 532 483 51 18
Sabit Telefon0 332 351 51 80 / 351 11 76 / 353 11 76
  
Yetkili İsim-SoyisimAtılgan GENÇ
Web Adresiwww.ugm.com.tr
Mail Adresiatilgangenc@ugm.com.tr
kadircosar@ugm.com.tr
Cep Telefonu0 533 232 51 11 --0 533 516 01 91 
Sabit Telefon444 99 81
  
Yetkili İsim-SoyisimŞevket ÇAVUŞOĞLU
Web Adresiwww.umitgumrukleme.com.tr
Mail Adresikonya@umit-grup.com
Cep Telefonu0 545 283 42 42
Sabit Telefon501 43 93
  
Yetkili İsim-Soyisimİsmail YILMAZ
Web Adresiwww.ucerglobal.com
Mail Adresikonya@ucerglobal.com 
cargo_42@hotmail.com
Cep Telefonu0536 263 85 17
Sabit Telefon501 7495
  
Yetkili İsim-SoyisimFerhat HOŞGÖR
Web Adresiwww.asaygumruk.com
Mail Adresiferhat.hosgor@asaygumruk.com
Cep Telefonu0506 236 69 12
Sabit Telefon444 0 739
221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim