Konya19 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Görüş Bildirim Formu

Görüş Bildirim Formu25 Eylül 2013 Çarşamba 13:42

Konya Ticaret Odası iş dünyasını doğrudan ilgilendiren kanun ve yönetmelik değişiklikleri ile ilgili taslaklar hakkında daha geniş bir katılımla ve tüm üyelerimizin görüşlerini almak üzere yeni bir çalışma başlatmıştır.

Sayın Üyemiz;

Son dönemde iş hayatını ilgilendiren birçok önemli kanun ve yönetmelik değişikliği ülke gündemine gelmektedir. Bu değişiklik sürecinde, bugüne kadar Konya Ticaret Odası olarak Bakanlıklardan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden kanun veya yönetmelik değişikliklerine ilişkin Odamıza gelen taslak metinler incelenmekte ve ilgili meslek komitesi üyelerinin ve sektör temsilcilerinin görüşleri alınarak ilgili kurum ve kuruluşlara iletilmektedir.

Konya Ticaret Odası iş dünyasını doğrudan ilgilendiren kanun ve yönetmelik değişiklikleri ile ilgili taslaklar hakkında daha geniş bir katılımla ve tüm üyelerimizin görüşlerini almak üzere yeni bir çalışma başlatmıştır. Bu çerçevede üyelerimiz kendilerini etkileyecek kanun ve yönetmelik değişikliklerinden taslak aşamasında haberdar olacak ve değişiklik taleplerini Odamıza bildirebilecektir.

Bu hizmet çerçevesinde aşağıda belirtilen linkten Odamıza gelen taslakları inceleyebilir ve varsa görüşlerinizi ilgili kurum ve kuruluşlara iletilmek üzere Odamıza bildirebilirsiniz.

Saygılarımızla.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

Görüş Bildirim Formu İçin Tıklayınız...

gorus_bildirim.jpg

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim