Konya-3 °C
221 52 52

Firma Rehberi

Toplam 1230 firma bulunuyor.Son eklenen firmalar için tıklayın.
Anahtar kelime
Kategori
Referans no
Firma Rehberine Kaydol
Ref : 1438
Şehir : Konya/Selçuklu
Kategori: Gıda

SAKASENA Gıda Ürünleri Ambalaj Sanayi Ticaret Ve Uluslararası Pazarlama LTD Şti. 2016 yılında kurulmuş olan çok genç ve özel bir şirkettir. Faaliyet alanları tamamen yurtdışına yönelik olan firmamızın ana faaliyeti endüstriyel gıda hammaddelerinin, gıda ürünlerinin, gıda katkı maddelerinin, esnek polimer ambalaj filmlerinin, gıda makine ve teknolojilerinin ihracatı ve ithalatıdır.

Tedarik kanalları ağırlıklı Türkiye olan firmamız, endüstriyel gıda hammaddeleri, gıda ürünleri, esnek polimer ambalaj filmleri ve gıda makineleri ve teknolojileri üretimini yapan Türkiye’deki üreticilere, ticaret kuruluşlarına aracılık yaparak yurtdışındaki gıda üreticilerine (işletme ve fabrikalara), ithalatçılara, toptancılara, dağıtım kanallarına dış satım (ihracat) yapmaktadır. Bu faaliyetiyle firmamız Türkiye’deki üreticilerin ihracat ayaklarının güçlenmesine, üretim kapasitelerinin ve satış cirolarının artmasına, değerli zamanlarının ve giderlerinin tasarruf edilmesine ve dış ülkelerde kabul görülen kalite standartlarına ve tüketici alışkanlıklarına uygun kalitede ve fiyatta yeni ürünlerin üretimine ve geliştirilmesine önemli katkılar sağlamaktadır.

Ülkemizde üretilmeyen veya üretilemeyen, tüm kalite normlarına uygun ve ülkemizin sanayi gruplarının üretimi için ihtiyaç duyulan endüstriyel gıda hammaddelerinin, gıda ürünlerinin, gıda katkı maddelerinin, inovatif ambalaj filmlerinin ve gıda makine ve teknolojilerinin ithalatını yapan firmamız bu faaliyetiyle de Türkiye’deki sanayi kuruluşlarına ve gıda üreticilerine zamanında, talep edilen uygun kalite düzeyinde ve optimum fiyatta adeta bir iş partneri kimliğiyle profesyonel hizmet vermektedir.

Firmamızın Kalite Politikası der ki: “Hem ihracat, hem de ithalat alanında, kalite ve gıda güvenliği gereksinimlerine, yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun bir şekilde hareket ederek, sadece doğru ve sadece taze ürünlerin, yüksek kalitede, uygun fiyattan, zamanında, güvenli ve hijyen bir şekilde teslimini gerçekleştirmektir;  bununla beraber bu kalite düzeyi ile yetinmeyip günden güne toplam kalite çıtamızı sürekli iyileştirip daha da üst seviyelere çıkarmak ve sektöründe örnek bir firma olmak için var gücümüzle çalışmaktır”.

Ürün ve Hizmetler

- Bitkisel Endüstriyel Ve Pastacılık Yağları (Palm, Ayçiçek, Mısır, Pamuk, Kanola, Fındık);

- Kakao Ürünleri (Kakao Tozu, Kakao Likörü, Kakao Yağı);

- Süt Ürünleri (Yağsız Süt Tozu, Yağlı Süt Tozu, Peyniraltı Suyu Tozu, Laktoz);

- Aromalar Ve Soslar (Toz Ve Sıvı Suda Ve Yağda Çözülebilen);

- Mısır Nişastası Ve Glikoz Şurubu;

- Yenilebilir Helal Sığır Jelatini (Çeşitli Bloomlarda);

- Vanilin (Metil Vanilin Ve Etil Vanilin);

- Gıda Kimyasalları (Lesitin, Pektin, Sorbitol, Gliserin, Sitrik Asit, Sodyum Bikarbonat, Amonyum Bikarbonat; Potasyum Sorbat, Trisodyum Sitrat, Sodyum Asit Pirofosfat, Maltodekstrin, vs.);

- Fındık Ürünleri (Natürel Ve Kavrulmuş Fındık, Fındık Füresi, Fındık Unu);

- Kurutulmuş Meyveler (Kayısı, Üzüm, Erik, İncir, Dut, vs.);

- Meyve Şekerlemeleri;

- Esnek Baskılı Ambalaj Filmleri (BOPP, CPP, PET, PVC, PA, PAP, ALU).

 

 

 

Firma Bilgileri
Firma Kategori Gıda
Firma Ünvanı SAKASENA GIDA ÜRÜNLERİ AMBALAJ SAN. TİC. VE ULUSLARARASI PAZARLAMA LTD ŞTİ.
Yetkili Kişi Turanhan Elçibey
Yetkili Kişi - Ünvanı Genel Müdür
Yetkili Kişi - Telefon Numarası 5336033323
Adres Musalla Bağları Mah. Şehit Ahmet Değerli Sok. No: 11, Dinçtaş Plaza, Kat: 3, Ofis No: 306
Şehir Konya / Selçuklu
Posta Kodu 42100
Telefon Numarası 1 3322340909
GSM Numarası 5336033323
Faks Numarası 3322340909
E-Mail vugar@sakasena.com
Web Adresi http://www.sakasena.com
221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim