Konya12 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

EURASIA AIRSHOW 2018 ANTALYA

EURASIA AIRSHOW 2018 ANTALYA20 Aralık 2017 Çarşamba 09:15

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Uluslararası Havalimanı'nda havacılık endüstrisine yönelik Eurasia Airshow 2018 Fuarı düzenlenecektir.

Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’dan Odamıza gelen yazıda, 
 
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek olan Eurasia Airshow 2018 Fuarı’nın havacılık endüstrisinin küresel ölçekte bir araya geleceği ve Türkiye’nin tanıtımına da ciddi katkılar yapması beklenen önemli bir etkinlik olacağı belirtilmektedir. 
 
Fuar düzenleyicisinden alınan yazıya atfen, söz konusu etkinliğin Ekonomi Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Türk Hava Yolları ile işbirliğinde gerçekleştirileceği belirtilmiştir. 
 
Türkiye’de son dönemde hızla büyüyen havacılık sektöründe şehrimizdeki doğrudan ya da tedarikçi olarak hizmet veren işletmelerin söz konusu fuara katılımında fayda olduğu değerlendirilmekte olup, detaylı bilgiye www.eurasiaairshow.com sitesinden ulaşılabilmektedir. 
 
Bilgilerinize sunarız
 
Saygılarımızla

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI


T.C. Cumhurbaşkanlığı Himaye Resmi Yazısı
221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim