Konya3 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

E-TİCARET / E-İHRACAT SEFERBERLİĞİ 4. EĞİTİM PROGRAMI

18 Şubat 2020 Salı 09:59

E-TİCARET / E-İHRACAT SEFERBERLİĞİ 4. EĞİTİM PROGRAMI

KTO Teknoloji ve Eğitim Kampüsü
25-26 Şubat 2020

E-TİCARET / E-İHRACAT YAPMAYAN ÜYEMİZ KALMASIN!

E-ticaret ve e-ihracatı, Konyalı KOBİ’lerimiz için fırsat olarak görüyor ve firmalarımızın küresel pazarlarda söz sahibi olmaları hedefinde ne kadar önemli bir araç olduğunu biliyoruz. Üyelerimizin dijitalleşme sürecine katkıda bulunmak ve dünyanın dört bir tarafına online satış yapabilmelerine imkân sağlamak amacıyla “E-Ticaret E-İhracat Seferberliği” düzenliyoruz.

Seferberlik kapsamında üyelerimize yönelik 2 günlük eğitimler düzenlenecektir. Eğitim içeriğinde "E-ticaret/E-ihracat Nedir?" ve diğer bileşenler hakkında genel bilgilendirme yapılarak yurt dışı pazar yerleri örnekleri ve çalışma şekilleri tanıtılacaktır.

Eğitimin ikinci gününde katılımcıların paket açılımları yapılacak, paketin tüm özellikleri, logo yüklenmesi, banner yüklenmesi, bilgi alanlarının güncellenmesi, ürün eklenmesi, varyantlar, ürün resimlerikampanyalar konuları üzerinde uygulamalı bir workshop gerçekleştirilecektir. Eğitimin sonunda katılımcıların e-ticaret/e-ihracat siteleri aktif olarak kullanıma hazır hale gelecek ve bu noktadan sonra yapmaları gereken, ürünlerin yüklenmesi ve site içerisindeki bilgilerin güncellenmesi olacaktır. Program dahilinde ilk kurulum eğitiminden sonra; dijital pazarlamasosyal medya, yurt dışı pazarlara ürün gönderimi, fotoğrafçılık gibi konularda dönem dönem uzman eğitimciler gelerek konularında 2-3 saatlik sunumlar yapacaklardır.

Katılımcılar tüm bu hizmetlerden (site altyapısı, site barındırma/hosting, eğitimler) 1 yıl boyunca ÜCRETSİZ faydalanacaklardır. Her e-ticaret sitesinin ihtiyacı olan, ödeme sistemleri ve kargo sözleşmeleri toplu olarak Pordax tarafından yapılacaktır.

 

Katılımcılardan Beklentimiz;

  • Eğitimin ikinci günü katılımcıya ait bir dizüstü bilgisayar ile katılım,
  • Aktif e-mail adresi,
  • Aktif bir domain veya bir katılımı takip eden 30 gün içerisinde domain alımı ve yönlendirilmesi,
  • SSL sertifikası alımı ve kurulumu,
  • Firma logo, örnek ürün resimleri ve sitede kullanılacak görsellerin hazır olması,
  • Ürün kategorileri, markaları, ürün bilgileri,
  • Sosyal medya linkleri,
  • Başvuru formundaki istenecek bilgilerin eksiksiz biliniyor olması (Firma Adı, Firma Adresi, Ticaret Sicil No, Vergi Dairesi, Vergi No).

 

Önemli Notlar:

4. Eğitim Tarihi : 25-26 Şubat 2020 (Salı-Çarşamba)
Eğitim Saati     09.00 - 17.00
Kontenjan        40 kişi (Kayıt yaptırıp eğitime katılmayanların, diğer eğitimlere başvuruları geçersiz sayılacaktır)

Eğitim Yer        Konya Ticaret Odası Teknoloji ve Eğitim Kampüsü (KTO-TÜYAP Fuar Alanı Yanı)

                        : Kroki için tıklayınız

Eğitim Adresi   : Fevziçakmak Mah. 10753. Sk. No: 7/A Karatay – Konya

 

 

Eğitimlerimiz 2020 yılı boyunca devam edecek olup, güncel duyuruları www.kto.org.tr web sayfamızdan, Odamız Android/IOS uygulamalarından ve aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

-facebook.com/konyato
-twitter.com/konyato
-instagram.com/konyato

Online ticarete adım atmak ve kurumsal bir altyapı ile e-ticaret ve e-ihracat yapmak istiyorsanız, sizleri 25-26 Şubat 2020 tarihinde Konya Ticaret Odası Teknoloji ve Eğitim Kampüsünde gerçekleşecek olan eğitimlerimize bekliyoruz.

Online kayıt için tıklayınız.

Bilgilerinize sunarız.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim